Izvelne
Pirkumu grozs

Privātuma politika

Pēdējo reizi atjaunināts: 2021. gada 22. janvāri

Šī konfidencialitātes politika apraksta mūsu politikas un procedūras attiecībā uz Jūsu informācijas vākšanu, izmantošanu un izpaušanu, kad Jūs izmantojat pakalpojumu, un stāsta Jums par Jūsu privātuma tiesībām un to, kā likums aizsargā Jūs.

Mēs izmantojam Jūsu personas datus pakalpojuma sniegšanai un uzlabošanai. Izmantojot pakalpojumu, Jūs piekrītat informācijas vākšanai un izmantošanai saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku.

Interpretācija un definīcijas

Interpretācija


Vārdiem, kuru sākuma burts ir lielais burts, ir nozīme, kas definēta šādos apstākļos.

Šīm definīcijām ir vienāda nozīme neatkarīgi no tā, vai tās parādās vienskaitlī vai daudzskaitlī.

Definīcijas

Šīs konfidencialitātes politikas nolūkos:

    Jūs esat persona, kas piekļūst Pakalpojumam vai izmanto to, vai uzņēmums, vai cita juridiska persona, kuras vārdā attiecīgā persona piekļūst Pakalpojumam vai to izmanto, attiecīgi.

    Uzņēmums (šajā līgumā apzīmēts kā "uzņēmums", "mēs" vai "mūsu") ir SIA Ritone, Rīgā, Dammes ielā 26 - 64, LV-1069.
     Konts ir unikāls konts, kas Jums izveidots, lai piekļūtu mūsu Pakalpojumam vai mūsu pakalpojuma daļām.
    Vietne ir MOBIPART, kurai var piekļūt no https://mobipart.eu/
    Pakalpojums ir vietne.
    Valsts ir Latvija.

Pakalpojumu sniedzējs ir jebkura fiziska vai juridiska persona, kas uzņēmuma vārdā apstrādā datus. Tas attiecas uz trešo personu uzņēmumiem vai personām, kuras Uzņēmums nodarbina, lai atvieglot Pakalpojuma sniegšanu, sniegt Pakalpojumu Sabiedrības vārdā, sniegt ar Pakalpojumu saistītus pakalpojumus vai palīdzēt uzņēmumam analizēt Pakalpojuma izmantošanu.
 Trešās puses sociālo mediju Pakalpojums attiecas uz jebkuru vietni vai jebkuru sociālā tīkla vietni, caur kuru Lietotājs var pieteikties vai izveidot kontu, lai izmantotu Pakalpojumu.

    Personas dati ir jebkura informācija, kas attiecas uz identificētu vai identificējamu personu.
    Sīkfaili ir mazi faili, kurus vietne ievieto Jūsu datorā, mobilajā ierīcē vai jebkurā citā ierīcē, un kas satur informāciju par Jūsu pārlūkošanas vēsturi šajā vietnē daudzos lietojumos.
    Lietošanas dati ir dati, kas tiek savākti automātiski vai nu izmantojot pakalpojumu, vai arī no pašas pakalpojuma infrastruktūras (piemēram, lapas apmeklējuma ilgums).


Jūsu personas datu vākšana un izmantošana

Vācamo datu veidi


Personas dati

Izmantojot mūsu pakalpojumu, mēs varam lūgt Jūs sniegt mums noteiktu personiski identificējamu informāciju, kuru var izmantot, lai ar Jums sazinātos vai identificētu. Personīgi identificējama informācija var ietvert (bet ne tikai):

    E-pasta adrese
    Vārds un uzvārds
    Telefona numurs
    Adrese – iela, māja, pasta indekss, pilsēta, valsts
    Lietošanas dati

Lietošanas dati

Lietošanas dati tiek automātiski savākti pakalpojuma izmantošanas laikā.

Lietošanas dati var saturēt tādu informāciju kā Jūsu ierīces interneta protokola adrese (piemēram, IP adrese), pārlūka tips, pārlūka versija, apmeklētās mūsu pakalpojuma lapas, Jūsu apmeklējuma laiks un datums, šajās lapās pavadītais laiks, unikālā ierīce identifikatori un citi diagnostikas dati.

Kad Jūs piekļūstat Pakalpojumam, izmantojot mobilo ierīci vai ar tās starpniecību, mēs varam automātiski apkopot noteiktu informāciju, ieskaitot, bet ne tikai, Jūsu izmantotās mobilās ierīces veidu, Jūsu mobilās ierīces unikālo ID, mobilās ierīces IP adresi, Jūsu mobilās ierīces operētājsistēmu, izmantotā mobilā interneta pārlūka tips, unikālus ierīces identifikatorus un citus diagnostikas datus.

Mēs varam arī apkopot informāciju, kuru Jūsu pārlūkprogramma nosuta, kad Jūs apmeklējat mūsu pakalpojumu vai kad Jūs piekļūstat pakalpojumam, izmantojot mobilo ierīci vai caur to.

Izsekošanas tehnoloģijas un sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai izsekot darbības mūsu Pakalpojumā un saglabāt noteiktu informāciju. Izsekošanas tehnoloģijas, ko izmantojam, ir bākas, tagi un skripti, lai savākt un izsekot informāciju, kā arī lai uzlabot un analizēt mūsu Pakalpojumu.

Jūs varat uzdot savam pārlūkam atteikties no visiem sīkfailiem vai norādīt, kad sīkdatne tiek nosūtīta. Tomēr, ja Jūs nepieņemat sīkdatnes, Jūs, iespējams, nevarēsit izmantot dažas mūsu Pakalpojuma daļas.

Sīkdatnes var būt “Pastāvīgas” vai “Sesijas” sīkdatnes. Pastāvīgi sīkfaili paliek Jūsu personālajā datorā vai mobilajā ierīcē, kad dodaties bezsaistē, savukārt sesijas sīkfaili tiek izdzēsti, tiklīdz Jūs aizverat tīmekļa pārlūku. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm rakstā “Kas ir sīkfaili”.

Mēs izmantojam gan sesijas, gan pastāvīgus sīkfailus šādiem mērķiem:

    Nepieciešamās / būtiskās sīkdatnes

    Tips: Sesijas sīkfaili

    Pārvalda: Mēs

    Mērķis: šie sīkfaili ir nepieciešami, lai sniegt Jums pakalpojumus, kas pieejami tīmekļa Vietnē, un ļaut Jums izmantot dažas no tās funkcijām. Tie palīdz autentificēt lietotājus un novērst krāpniecisku lietotāju kontu izmantošanu. Bez šīm sīkdatnēm nevar tikt nodrošināti pakalpojumi, kurus esat pieprasījis, un mēs šos sīkfailus izmantojam tikai šo pakalpojumu nodrošināšanai.

    Sīkdatņu politika / Paziņojums par sīkdatnes pieņemšanu

    Tips: Pastāvīgas sīkdatnes

    Pārvalda: Mēs

    Mērķis: Šīs sīkdatnes identificē, vai lietotāji ir piekrituši sīkdatņu izmantošanai Vietnē.

    Funkcionalitātes sīkfaili

    Tips: Pastāvīgas sīkdatnes

    Pārvalda: Mēs

    Mērķis: šie sīkfaili ļauj mums atcerēties izvēli, kuru izdarījāt, kad izmantojat vietni, piemēram, atcerēties Jūsu pieteikšanās informāciju vai valodas izvēli. Šo sīkdatņu mērķis ir sniegt Jums personīgāku pieredzi un izvairīties no nepieciešamības Jums katru reizi, kad izmantojat vietni, ir atkārtoti jāievada savas izvēles.

Lai iegūt papildinformāciju par sīkdatnēm, kuras mēs izmantojam, un Jūsu izvēli attiecībā uz sīkdatnēm, lūdzu, apmeklējiet mūsu sīkdatņu politiku.

Jūsu personas datu izmantošana

Uzņēmums var izmantot personas datus šādiem mērķiem:

    Nodrošināt un uzturēt mūsu Pakalpojumu, tostarp uzraudzīt mūsu Pakalpojuma izmantošanu.
    Lai pārvaldīt Jūsu kontu: pārvaldīt Jūsu reģistrāciju kā Pakalpojuma lietotājs. Jūsu sniegtie personas dati var nodrošināt Jums piekļuvi dažādām pakalpojuma funkcijām, kas Jums ir pieejamas kā reģistrētam lietotājam.
    Līguma izpildei: izstrādājumu, priekšmetu vai pakalpojumu, ko esat iegādājies, iegādes līguma vai jebkura cita līguma ar mums, kas saistīts ar pakalpojumu izmantošanu, izstrāde, ievērošana un apņemšanās.
    Lai sazinātos ar Jums: lai sazināties ar Jums caur e-pastu, telefona zvaniem, SMS vai citiem līdzvērtīgiem elektroniskās saziņas veidiem, piemēram, mobilās lietojumprogrammas push paziņojumiem par atjauninājumiem vai informatīvajiem ziņojumiem, kas saistīti ar funkcijām, produktiem vai līgum pakalpojumiem, ieskaitot drošības atjauninājumus, kad to ieviešana ir nepieciešama vai pamatota.
    Sniegt Jums jaunumus, īpašus piedāvājumus un vispārīgu informāciju par citām mūsu piedāvātajām precēm, pakalpojumiem un notikumiem, kas ir līdzīgi tiem, kurus jau esat iegādājies vai par kuriem esat interesējies, ja vien Jūs neesat izvēlējies nesaņemt šādu informāciju.
    Lai pārvaldītu Jūsu pieprasījumus: apmeklējiet un pārvaldiet savus pieprasījumus mums.

Mēs varam dalīties ar Jūsu personas informāciju šādās situācijās:

    Ar pakalpojumu sniedzējiem: Mēs varam dalīties ar Jūsu personas informāciju ar pakalpojumu sniedzējiem, lai uzraudzīt un analizēt mūsu pakalpojuma izmantošanu, lai parādīt Jums reklāmas, kas palīdzētu atbalstīt un uzturēt mūsu pakalpojumu, sazināties ar Jums, lai parādīt Jums reklāmu trešo personu vietnēs pēc mūsu pakalpojumu apmeklēšanas vai maksājuma apstrādei.
    Uzņēmējdarbības nodošanai: Mēs varam dalīties vai nodot Jūsu personisko informāciju saistībā ar jebkādu apvienošanos, uzņēmuma aktīvu pārdošanu, finansēšanu vai visa mūsu biznesa vai tā daļas iegādi citam uzņēmumam.
    Ar biznesa partneriem: mēs varam dalīties ar Jūsu informāciju ar mūsu biznesa partneriem, lai piedāvāt Jums noteiktus produktus, pakalpojumus vai akcijas.
    Ar citiem lietotājiem: kad Jūs dalāties ar personisko informāciju vai kā citādi mijiedarbojaties publiskās vietās ar citiem lietotājiem, šādu informāciju var aplūkot visi lietotāji un to var publiski izplatīt ārpus tās. Ja Jūs mijiedarbojaties ar citiem lietotājiem vai reģistrējaties, izmantojot trešās puses sociālās multivides pakalpojumu, Jūsu kontaktpersonas trešās puses sociālā multivides pakalpojumā var redzēt Jūsu vārdu, profilu, attēlus un Jūsu darbības aprakstu. Līdzīgi citi lietotāji varēs skatīt Jūsu aktivitātes aprakstus, sazināties ar Jums un apskatīt Jūsu profilu.


Jūsu personas datu glabāšana


Uzņēmums saglabās Jūsu personas datus tikai tik ilgi, cik tas būs nepieciešams šajā privātuma politikā noteiktajiem mērķiem. Mēs glabāsim un izmantosim Jūsu personas datus cik tas ir nepieciešams, lai izpildīt mūsu juridiskos pienākumus (piemēram, ja mums jāglabā Jūsu dati, lai ievērotu piemērojamos likumus), risināt strīdus un izpildīt mūsu juridiskos līgumus un politikas.

Uzņēmums saglabās arī lietošanas datus iekšējās analīzes vajadzībām. Lietošanas dati parasti tiek glabāti īsāku laika periodu, izņemot gadījumus, kad šie dati tiek izmantoti, lai stiprināt drošību vai uzlabot mūsu pakalpojuma funkcionalitāti, vai arī mums ir juridiski noteikts pienākums saglabāt šos datus ilgāku laika periodu.

Jūsu personas datu nodošana

Jūsu informācija, ieskaitot Personas datus, tiek apstrādāta uzņēmuma darbības birojos un visās citās vietās, kur atrodas apstrādē iesaistītās puses. Tas nozīmē, ka šo informāciju var pārsūtīt un uzturēt datoros, kas atrodas ārpus Jūsu valsts vai citas valdības jurisdikcijas, kur datu aizsardzības likumi var atšķirties no tiem, kas ir spēkā Jūsu jurisdikcijā.

Jūsu piekrišana šai privātuma politikai un sekojoša šādas informācijas iesniegšana apliecina Jūsu piekrišanu šādai nodošanai.

Uzņēmums veiks visas pamatoti nepieciešamās darbības, lai nodrošināt, ka ar Jūsu datiem rīkojas droši un saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku, un Jūsu personas dati netiks pārsūtīti citai organizācijai vai valstij, kur nav ieviesta atbilstoša kontrole, ieskaitot Jūsu datu un citas personiskās informācijas drošību.

Jūsu personīgo datu izpaušana

Biznesa darījumi
Ja uzņēmums ir iesaistīts apvienošanā, iegādē vai aktīvu pārdošanā, Jūsu personas dati var tikt nodoti. Mēs sniegsim paziņojumu pirms Jūsu personas dati tiks nodoti un uz tiem izplatīsies atšķirīga konfidencialitātes politika.

Likumsargi
Noteiktos apstākļos uzņēmumam var pieprasīt atklāt Jūsu personas datus, ja tas tiek prasīts saskaņā ar likumu vai atbildot uz valsts iestāžu (piemēram, tiesas vai valdības aģentūras) pamatotiem pieprasījumiem.

Citas juridiskās prasības
Uzņēmums var atklāt Jūsu personas datus labā ticībā, ka šāda rīcība ir nepieciešama, lai:

    Ievērot juridisko pienākumu
    Aizsargāt un aizstāvēt Sabiedrības tiesības vai īpašumu
    Novērst vai izmeklēt iespējamos pārkāpumus saistībā ar Pakalpojumu
    Aizsargāt personisko Pakalpojuma lietotāju vai sabiedrības drošību
    Aizsargāties pret juridisko atbildību


Jūsu personas datu drošība
Mums ir svarīga Jūsu personas datu drošība, taču atcerieties, ka neviena pārsūtīšanas metode internetā vai elektroniskās glabāšanas metode nav 100% droša. Lai gan mēs cenšamies izmantot komerciāli pieņemamus līdzekļus, lai aizsargāt Jūsu personas datus, mēs nevaram garantēt to absolūtu drošību.

Bērnu privātums

Mūsu dienests neuzrunā nevienu, kas jaunāks par 13 gadiem. Mēs apzināti nevācam personu identificējošu informāciju no personām, kas jaunākas par 13 gadiem. Ja Jūs esat vecāks vai aizbildnis un Jūs zināt, ka Jūsu bērns ir mums sniedzis personas datus, lūdzam sazināties ar mums. Ja mēs zināsim, ka esam savākuši personas datus no kāda, kas jaunāks par 13 gadiem, bez vecāku piekrišanas un pārbaudes, mēs veiksim pasākumus, lai noņemt šo informāciju no saviem serveriem.

Mēs varam arī ierobežot to, kā mēs apkopojam, izmantojam un glabājam daļu informācijas lietotājiem no 13 līdz 18 gadiem. Dažos gadījumos tas nozīmē, ka mēs šiem lietotājiem nevarēsim nodrošināt noteiktu Pakalpojuma funkcionalitāti.

Ja mums ir jāpaļaujas uz piekrišanu kā juridisku pamatu, lai apstrādātu Jūsu informāciju, un Jūsu valstī ir nepieciešama vecāku piekrišana, mēs varam pieprasīt Jūsu vecāku piekrišanu, pirms mēs apkopojam un izmantojam šo informāciju.


Saites uz citām vietnēm

Mūsu pakalpojumā var būt saites uz citām vietnēm, kuras mēs nevadām. Ja noklikšķināsiet uz trešās puses saiti, Jūs tiksiet novirzīts uz šīs trešās puses vietni. Mēs ļoti iesakām pārskatīt katras apmeklētās vietnes privātuma politiku.

Mēs nekontrolējam un neuzņemamies nekādu atbildību par trešo personu vietņu vai pakalpojumu saturu, privātuma politikām vai praksi.


Izmaiņas šajā privātuma politikā

Mēs laiku pa laikam varam atjaunināt mūsu privātuma politiku. Mēs informēsim Jūs par visām izmaiņām, šajā lapā ievietojot jauno konfidencialitātes politiku.

Mēs paziņosim Jums ar e-pastu un / vai ievērojamu paziņojumu mūsu pakalpojumā pirms izmaiņas stāsies spēkā un atjaunināsim datumu “Pēdējo reizi atjaunināts” šīs konfidencialitātes politikas augšpusē.

Jums ieteicams periodiski pārskatīt šo konfidencialitātes politiku, lai sekot līdzi jebkādām izmaiņām. Šīs privātuma politikas izmaiņas stājas spēkā, kad tās tiek publicētas šajā lapā.


Sazinies ar mums

Ja Jums ir kādi jautājumi par šo konfidencialitātes politiku, varat sazināties ar mums:

    Pa e-pastu: [email protected]